Sold Out

EsQualo | DRESS LONG SMALL FLOWER PRINT

99.95

Size Guide

Wissen
14 dagen bedenktijd
betaal vooraf of achteraf
4,95 verzending (NL)
persoonlijk modeadvies
gratis afhalen in winkel
Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist
SKUN/A Categories, Tag

EsQualo | DRESS LONG SMALL FLOWER PRINT

NEW
€ 99,95

Lange jurk met een all-over bloemenprint, V-hals en strikceintuur. De jurk heeft lange mouwen met ruffles aan de onderkant. De ruffles aan de overkant zorgen voor een sierlijk effect.

• All-over bloemenprint
• Strikceintuur
• Lengte: 125 cm in maat 36 / S

kleur Donkergroen
materiaal 50% Rayon – 50% Viscose
lengte Lang
fit/model
sluiting Knoopsluiting
print Small flower print

Heb je vragen over dit item?

Dat kan. Alle items binnen onze winkel zijn met liefde uitgekozen, maar we snappen dat je soms vragen hebt. Je kunt daarom altijd bellen naar 0412-453333 of stuur een mailtje naar info@dressup-instyle.nl. Dan gaan we ervoor zorgen dat al je vragen beantwoord worden en je met een mooie outfit onze winkel verlaat.

De combinatie van een mooie outfit, goede kwaliteit en persoonlijk advies zorgt ervoor dat jij geniet en daarnaast stralend de deur uitloopt.

 

size

36, 38, 40, 42

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “EsQualo | DRESS LONG SMALL FLOWER PRINT” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close

Size Guide

  • Truien, blouses, jurken, rokken
  • Table 2

TRUIEN, BLOUSES, JURKEN, ROKKEN e.d.

MAATXSSMLXLXXL
BORSTOMVANG879197103109115
TAILLEOMVANG687278849096
HEUPOMVANG9397103109115121
MAAT36384042
BORSTMAAT919599103
TAILLEMAAT72768084
HEUPMAAT97101105109