Summum | Rok in suèdelook

99.95

Size Guide

Wissen
14 dagen bedenktijd
betaal vooraf of achteraf
4,95 verzending (NL)
persoonlijk modeadvies
gratis afhalen in winkel
Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist
SKUN/A Categories, , Tag

Summum | Rok in suèdelook

Een A-lijn rok voorzien van een suèdelook. De rok heeft een blinde ritssluiting aan de achterzijde, een afneembare strikceintuur in de taille en steekzakken.

Materiaal

kleur Donkergroen
materiaal 100% viscose
lengte Lang
fit/model Het model is 1,80 meter lang en draagt maat 36/S
sluiting Knoopsluiting
print Grafische botanische print

Heb je vragen over dit item?

Dat kan. Alle items binnen onze winkel zijn met liefde uitgekozen, maar we snappen dat je soms vragen hebt. Je kunt daarom altijd bellen naar 0412-453333 of stuur een mailtje naar info@dressup-instyle.nl. Dan gaan we ervoor zorgen dat al je vragen beantwoord worden en je met een mooie outfit onze winkel verlaat.

De combinatie van een mooie outfit, goede kwaliteit en persoonlijk advies zorgt ervoor dat jij geniet en daarnaast stralend de deur uitloopt.

 

size

36, 38, 40, 42

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Summum | Rok in suèdelook”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close

Size Guide

  • Truien, blouses, jurken, rokken
  • Table 2

TRUIEN, BLOUSES, JURKEN, ROKKEN e.d.

MAATXSSMLXLXXL
BORSTOMVANG879197103109115
TAILLEOMVANG687278849096
HEUPOMVANG9397103109115121
MAAT36384042
BORSTMAAT919599103
TAILLEMAAT72768084
HEUPMAAT97101105109